O FirmiE

Pracownia projektowa Aranż-Bud rozpoczęła działalność w 1992r. w Zielonej Górze.  Od 2006 roku nasze biuro mieści się przy ulicy Piotra Skargi 3 w Zielonej Górze.

Pracownia Aranż-Bud posiada duże doświadczenie w przygotowaniu różnego rodzaju inwestycji. Wiele z naszych realizacji to wielobranżowe dokumentacje wszelkiego rodzaju obiektów kubaturowych, zagospodarowania i uzbrojenia terenu. Mamy w swym dorobku dokumentacje projektowe budynków użyteczności publicznej jak administracyjno – biurowe, opieki zdrowotnej, edukacyjne, zbiorowego żywienia, budynki mieszkalne wielorodzinne, jednorodzinne i zamieszkania zbiorowego, remontu budynków zabytkowych, termomodernizacji, wszelkich instalacji w tym wentylacji mechanicznej, klimatyzacji, pomp ciepła, fotowoltaicznych, zabezpieczeń przeciw-pożarowych, monitoringu wizyjnego i wiele innych.

Nie boimy się nietypowych tematów. Projektowaliśmy dla deweloperów, Wojska, Policji, Administracji Skarbowej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, szpitali, jednostek samorządowych, inwestorów prywatnych.

Na podstawie projektów pracowni Aranż-Bud powstały obiekty lub zostały wykonane roboty budowlane na terenie województw lubuskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

Z upoważnienia klienta załatwiamy badania i dokumentacje przedprojektowe, uzyskujemy warunki (zabudowy, przyłączania itp.) oraz niezbędne decyzje administracyjne poprzedzające rozpoczęcie robót budowlanych. W razie potrzeby pełnimy nadzór autorskie i inwestorskie w trakcie trwania budowy aż do pozwolenia na użytkowanie.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły